Ekin A.Ş.

travel hair dryer hk hair extensions lace wigs bridal hair courses online amazon clip in hair extensions review hair extensions uk bellatique virgin hair review wig shop kensington church street cheap hair extensions ladies wigs white girl curly hair products hair extensions uk cheap synthetic braiding hair bulk braiding hair color 27/30 human lace wigs

HİZMETLER


Proje Taşımacılığı


Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen rmalarının güvenilir hizmet ortagı olarak, Ekin proje departmanı, özel tasımacılık operasyonundan komple proje tasımacılıgına kadar, müsterilerine hersey dahil kapıdan kapıya teslim, özel proje çözümleri sunar. Kendi ekipmanlarımız ve genis kapsamlı agımızla bütün Avrupa, Türkiye, Ortadogu, Orta Asya ve Türk Cumhuriyetlerin’de servis verebilmekteyiz. Modüler araçlarımızla,en agırından en hassasına 700 tona kadar olan kargo tasımalarını yapmaktayız.

Temel amacımız tam anlamıyla müsteri memnuniyetidir. Belirleyici özelligimiz yüksek kaliteli özel servisimizdir. Profesyonel ve yetenekli ekibimiz, en zor olan görevleri her zaman basarıyla tamamlamayı garanti eder. Ekin'nin uzayabilen, genisleyebilen araçlardan modüler araçlara kadar zengin losu ve ekipmanları, tüm tasımalarda her zaman ve en uygun çözümleri saglar.